مناسبت ها  
     
 
 دسترسی به دبیرستان از طریق مترو  
 
 
     
 
پیام به مدیریت سایت  
گیرنده
     
 
لغت نامه  

     
 
حدیث روز  
     
 
بازی آنلاین  

     
 
اخبار  

 
 
   
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه نهم به دهم
سال تحصیلی: ۹۸-۹۷
فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با بیان اینکه زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸-۹۷ و زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸-۹۷ تا آخر تیرماه می‌باشد؛ گفت: در این آزمون حدود ۲۷۰ هزار نفر شرکت کرده بودند.
وی با بیان اینکه سهم استعدادهای درخشان از این آزمون ۸ هزار نفر است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در دوره دوم مدارس متوسطه استعدادهای درخشان فقط تکمیل ظرفیت وجود دارد، پذیرش این دانش‌آموزان محدود است.
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان ادامه داد: بیش‌ترین درصد پذیرش آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی مربوط به دانش‌آموزان مدارس نمونه دولتی است و حدود ۵۰ هزار نفر را شامل می‌شود.
فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در واکنش به این موضوع که در برخی کانال‌ها در فضای مجازی، مطالبی درباره لو رفتن سؤالات آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی نوشته شده بود، اظهار کرد:
دو گونه دیده شدن سؤال داریم که یکی قبل از آزمون است که به آن، افشا می‌گوییم و یکی بعد از آزمون است که به آن انتشار می گوییم. وی ادامه داد: اگر منظور از دیده شدن سؤالات، افشا بوده است، چنین چیزی اتفاق نیفتاده است و اگر منظور از دیده شدن سؤالات بعد از آزمون بوده است، اتفاق طبیعی است.
 






 
 
باز آمد، بوی ماه مدرسه، بوی بازی های راه مدرسه
آماده سازی مدرسه برای آغاز سال تحصیلی 97-96
 








 
تلاش بسیاری برای آغاز سال تحصیلی 96-95 با جدا سازی مکان
دوره اول و دوم و بازسازی در مجتمع آغاز شد و تا لحظات آخر
شروع سال تحصیلی ادامه داشت. تصاویر بیشتر
 
 
 
 
 


جلسه موسسان و مدیران مدارس غیر دولتی منطقه 6 تهران با حضور مدیریت ( سرکار خانم پروازی مقدم) ، مسئولین و کارشناسان آموزش و پرورش منطقه 6 تهران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 4 و 5 خرداد ماه در مجتمع آموزشی دکترحسابی برگزار گردید.
 


مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مجتمع آموزشی دکتر حسابی با حضور مسئولان مجتمع ، مسئولان ورزشی کشور و آقای دکتر ایرج حسابی در سالن بین المللی والیبان استان تهران برگزار شد.
 
     
 
سخن مدیریت  

بزرگترین هدف هوشمند سازی مدارس شرکت دادن دانش آموزان در عملکرد آموزش است . پس دانش آموز نیز می تواند در مقام معلم در کلاس درس بدهد، پژوهش و تحقیق کند و حاصل کار خود را در قالب مولتی مدیا به همکلاسی های خود ارائه دهد .

     
 
دانش آموزان قابل تقدیر پایه دهم و یازدهم  
     
 
 منتخبین مسابقات منطقه‌ ، استان،    کشور و مرحله اول المپیاد کشور  
     
 
تبریک تولد  
     
 
تعداد بازدید کنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
سایتهای مفید  

     
 
نقشه سایت